poniedziałek, 18 sierpnia 2008

ABC pozycjonowania

Do natychmiastowego zastosowania

 1. Tytułowanie wpisów
  1. frazy
  2. SEOmoz | Google Search Engine Ranking Factors: "

   Christine Churchill

   If you have time to do only one SEO action on your site, take the time to create good titiles." <-- original spelling ;)
 2. stosowanie h1, h2 z frazami
 3. Wykop
 4. Tagi w Word Press w przeciwieństwie do Kategorii
 5. Was it delicious or dig? Who said it?
Przypisy

  Top 10 Positive Factors

 1. Keyword Use in Title Tag
 2. Anchor Text of Inbound Link
 3. Global Link Popularity of Site
 4. Age of Site
 5. Link Popularity within the Site'...
 6. Topical Relevance of Inbound Lin...
 7. Link Popularity of Site in Topic...
 8. Keyword Use in Body Text
 9. Global Link Popularity of Linkin...
 10. Topical Relationship of Linking ...
Links And Traffic - Basic Search Engine Optimization Principles
 1. Spod lady: pozycjonowanie
 2. ABC pozycjonowania

 1. Dzień Polonii i Polaków za Granicą « Wychodźstwo: "W wyborach w 2001 do urn poszło w całych Stanach Zjednoczonych 7081 osób. Oznacza to, że frekwencja była najniższa od 1989 roku."
  Ornitolog nie musi umieć fruwać: "Jakoś umknęło Pańskiej uwadze, że samo zadeklarowanie pochodzenia z bloku wschodniego nie wystarczy do głosowania. Należy wykupić kupę dokumentów takich jak paszport, pesel, umiejscowienie rozwodu itepe. Procedura załatwiania trwa od 6 do 9 miesięcy w najlepszym przypadku. Procedura z dwoma rozwodami trwa kilka lat i kosztuje circa 5k."I dlatego głosują tylko nielegale wspólnie z pracownikami konsulatów i innych placówek RP.
 2. "Turystyka" z kielnią do Kanady
 3. Stachańczyk o dowodach i paszportach « Wychodźstwo
 4. "blog" Krupińskiego
 5. Do liiil.pl: różnica pomiędzy kopiowaniem komentarzy Maleszki z forum Onetu a zbieractwem wiadomości o tematyce paszportowej ze stron bez RSS jest czysto etyczna i techniczna - kolekcjonowanie Matactw Kurki jest oczywiście 100 razy łatwiejsze, bo z jednego źródła. Wywal z liiil.pl Matka-kurka.net, bo to tylko duplikat komentarzy z forum onetu w dodatku wyrwany z kontekstu wielu krytycznych odpowiedzi. Jak sam raczyłeś napisać w uzasadnieniu wywalenia Kup pan paszport: blog paszporty nie spelnia obecnie kryteriow blogu politycznego, dalego zostal usuniety z listy. Na blogu umieszczane sa przewaznie jedynie linki do innych stron. Bądź więc konsekwentny, koteczku. Komentarze MK zazwyczaj nie są nawet w najmniejszym stopniu związane z komentowaną wiadomością czyli są zwykłym spamem obliczonym na zwiększenie zasięgu demagogii poprzez wykorzystanie zasięgu onetu. Gdybyż jeszcze ta żałosna i żenująca operacja klakierska miała jakiś efekt wpływ na elektorat! Niestety do Matka-kurka.niet nie linkuje nikt poza galopującym majorem i RRK a page rank jest na poziomie tego tu tułaczego bloga.