sobota, 11 grudnia 2010

Ekranizacja Łażącego Łazarza

Przeraża mnie tylko współpraca ŁŁ z milczkiem Kulińskim. Wiadomo z góry, jak to się smutnie skończy. No, ale ŁŁ właśnie wstąpił w związki (między innymi małżeńskie) i rozgląda się za kasą. Jak kto z HTMLem na bakier, to musi zdać się na łaskę jakiegoś programisty - a łaska każdego admina i waaściciela domeny na pstrym koniu kołem się toczy ;)Będziemy więc chyba mieli do czynienia za świecką odnogą czarnego portaliku wujka FYMa. Czarno widzę tę odnogę ;) No, ale pamiętamy o palcach Palikota i rozumiemy strach Jankego o dotacje unijne.

Tymczasem istnieją prościutkie sposobiki na robienie kasy bez uzależniania się od osób trzecich
albo skarbonka wzorem MICHALKIEWICZA. Wujek FYMek też ma swoją porcelanową świnkę.

Przy okazji rzućmy sobie okiem na rankingi innych niszowych portalików wykluczonych z salonki
Salon w tym towarzystwie wcale nie jest żadnym potentatem na zasięg ani nie stanowi żadnego monopolu
Zanim ekranik ŁŁ doszlusuje do tego niszowego towarzystwa minie zapewne okrągłe dwa latka. Nota bene Polis w okresie 2 latek nie zdołał zdobyć absolutnie żadnego rankingu, a chyba o portalik podobnego pokroju chodzi Łażącemu Łazarzowi. Z pragmatycznego punktu siedzenia już chyba bardziej opłaca się ŁŁ pozostać na łamach kilkuletniego poprawczaka niż zaczynać od zera. Być może pozwolą ŁŁ założyć bloga na Niezalezna.pl, która ma ranking wyższy od poprawczaka i porównywalny z s24. Obym okazał się złym prorokiem i pragmatykiem, ale - niestety - zazwyczaj mam dobrego nosa w tych sprawach.


Na happy ending trochę retro:
May 28, 2008 *
Jun 15, 2008 *
Jul 01, 2008 *
Jul 02, 2008 *
Jul 04, 2008 *
Jul 05, 2008 *
Jul 06, 2008 *
Jul 08, 2008 *
Jul 10, 2008 *
Jul 12, 2008 *
Aug 02, 2008 *

1 komentarz:

  1. W grudniu miną dwa lata od powstania Miasta Pana Cogito i możemy mieć mroczną satysfakcję, że na przestrzeni tego czasu konsekwentnie diagnozowaliśmy pogarszającą się sytuację Polski i postępującą z miesiąca na miesiąc rekomunizację kraju.

    via Słowo Tyrana.

    OdpowiedzUsuń

Komentować mogą jedynie użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
<a href="tu wstawiamy hiperłącze w postaci http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub frazę</a> → tutaj więcej szczegółów